072-3922214   |   חטיבה מסחרית
select
select
Spin UpSpin Down

חנויות להשכרה בתל אביב | החטיבה המסחרית של אנגלו סכסון

חנויות להשכרה בתל אביב


מחפשים חנות להשכרה במרכז תל אביב? רוצים להפעיל עסק באחד ממתחמי העסקים המובילים ביותר בתל אביב? נמצאת בבעלותכם חנות פינתית באחד מרחובותיה של תל אביב –יפו? זה הזמן להכיר מקרוב את מגוון השירותים המקצועיים המוענקים לכם על ידי החטיבה המסחרית של אנגלו סכסון – תל אביב. 

אנחנו בחטיבה המסחרית של אנגלו סכסון- תל אביב, מפעילים עבורכם מערך שיווק דינמי ומתקדם לצרכי השכרת חנויות בתל אביב, או לחילופין, לצרכי איתור חנויות להשכרה בתל אביב. מערך השיווק ואיתור הנכסים המתקדם שלנו מתבסס בראש ובראשונה על הניסיון הרב תחומי שלנו בענף הנדל"ן ברחבי גוש דן בכלל, ובתל אביב בפרט. 

כחלק מהניסיון הרב תחומי שלנו, אנחנו בחטיבה המסחרית של אנגלו סכסון-תל אביב, מעמידים לרשותכם מאגר מקיף ואיכותי של חנויות להשכרה בתל אביב, הכולל בתוכו חנויות בכל רחבי העיר, לרבות, מתחמי מסחר וקניות, רחובות ראשיים בעיר וחנויות הממוקמות כחלק מסחרי במגדלי מגורים ופרויקטים שונים ברחבי העיר ללא הפסקה. 
כל מה שחיפשתם במקום אחד! 

מאגר החנויות העומד לרשותנו, כולל חנויות להשכרה בתל אביב בכל גודל ולכל מטרה. בין יתר החנויות תוכלו למצוא חנויות בגודל של 30 מ"ר עד 350 מ"ר ואף יותר, והכול בהתאמה אישית לסוג בית העסק אותו אתם מתכוונים להפעיל. בנוסף, תוכלו ליהנות מהיצע חנויות להשכרה בכל האזורים ובכל הרחובות הראשיים והנחשבים ביותר בעיר העברית הראשונה.

יועצי הנדל"ן הפועלים מטעם אנגלו סכסון –תל אביב, הינם בעלי מקצוע מיומנים ומנוסים, ובעלי היכרות מרחבית עם ענף הנדל"ן המסחרי בכל רחבי גוש דן. במסגרת פנייה לאחד מיועצי הנדל"ן שלנו, תוכלו ליהנות מתודעת שירות בינלאומית, שירות וליווי אישי לאורך כל הדרך, החל מאיתור סוג הנכס המיועד לצרכים העסקיים שלכם ועד לביצוע העסקה בפועל. 

אנחנו בחטיבה המסחרית של אנגלו סכסון- תל אביב , ליווינו לא מעט בעלי עסקים באיתור חנויות ברחבי תל אביב, ובין רשימת הלקוחות הקבועים שלנו תמצאו לא מעט רשתות ומותגים מקומיים ובינלאומיים כאחד, הנעזרים במכלול השירותים המקצועיים שלנו.

חנויות להשכרה בתל אביב הנמצאות במאגר האיכותי שלנו, הינן חנויות בבלעדיות, המשווקות אך ורק על ידי יועצי הנדל"ן של אנגלו סכסון- תל אביב. ההיצע המרשים של החנויות המופיעות במאגר לצד הניסיון והידע המקצועי של יועצי הנדל"ן שלנו בהשלמת עסקאות, מאפשרים גם לכם ליהנות ממכלול שלם של יתרונות עסקיים בעיר הגדולה. 
במידה וגם אתם חולמים על עסק משלכם בעיר הגדולה, ובמידה וגם אתם מעוניינים להגשים את החלום ולפתוח עסק משגשג בתל אביב, זה הזמן להכיר מקרוב את חשיבות הלוקיישן והתאמת צרכי העסק לסביבה בו הוא ממוקם. 

אנחנו בחטיבה המסחרית של אנגלו סכסון –תל אביב, עומדים גם לרשותכם עם כל הידע המקצועי והניסיון הרב תחומי אותו צברנו בענף הנדל"ן המסחרי ברחבי גוש דן ותל אביב! 
מעוניינים במידע נוסף?
צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם!