072-3922214   |   חטיבה מסחרית
select
select
Spin UpSpin Down

חנויות למכירה בתל אביב | החטיבה המסחרית של אנגלו סכסון

חנויות למכירה בתל אביב


מנסים למכור נכס מסחרי הנמצא בבעלותכם בתל אביב? מעוניינים לייצר תשואה מקסימאלית מנכס העומד לרשותכם בתל אביב? רוצים לרכוש חנות ברחבי תל אביב? זה הזמן להכיר מקרוב את מכלול השירותים המוענקים לכם על ידי החטיבה המסחרית של אנגלו סכסון –תל אביב, המתמחה בין היתר באיתור חנויות למכירה בתל אביב, או לחילופין, בשיווק חנויות למכירה בתל אביב.

החטיבה המסחרית של אנגלו סכסון- תל אביב, מעמידה לרשותכם מגוון נרחב של שירותים מקצועיים בענף הנדל"ן. שירותים אלו מיועדים לבעלי העסקים, ליזמים עסקיים ולאנשים פרטיים המחפשים אחר מקורות הכנסה נוספים בתחום העסקי. בין יתר שירותי החטיבה המסחרית תוכלו למצוא: 

• חטיבה מסחרית המטפלת בכל סוגי הנכסים המסחריים ברמה הארצית
• חטיבת מגורים המתמחה באיתור דירות לצרכי השקעה בכל רחבי הארץ
• חטיבת הייטק המתמחה באיתור נכסים לענף ההיי-טק הישראלי 
• מחלקת נכסים מניבים מקצועית המתמחה באיתור נכסים מניבים ברחבי הארץ, לרבות, חנויות למכירה בתל אביב.
• מחלקת מחקר ופיתוח העוסקת בניתוח פוטנציאל כלכלי ובדיקות כדאיות לצרכי השקעה. 

בנוסף, מעמידה לרשותכם החטיבה המסחרית של אנגלו סכסון- תל אביב, מאגר איכותי ומגוון של חנויות המיועדות לצרכי מכירה והשכרה בתל אביב. מאגר זה מתבסס על ההיכרות הענפה של החטיבה המסחרית עם ענף הנדל"ן המסחרי ברחבי תל אביב, ועל היכולות המקצועיות של יועצי הנדל"ן המסחרי הפועלים מטעמנו. 

חנויות למכירה בתל אביב- זה אנחנו! 

הניסיון המקצועי העומד מאחורי החטיבה המסחרית של אנגלו סכסון- תל אביב, מאפשר לכם ליהנות מיתרונות מקצועיים רבים המלווים את הליך המכירה וביצוע עסקאות מכירה או רכישה של נכסי מסחר שונים. ההיכרות הענפה שלנו עם תחום הנדל"ן המסחרי בתל אביב בשילוב המודולים הכלכליים העומדים לרשותנו, מבטיחים גם לכם ביצוע עסקאות משתלמות ומניבות, בין אם אתם בצד המוכר ובין אם אתם בצד הרוכש. 

חנויות בתל אביב לצרכי מכירה, באמצעות החטיבה המסחרית של אנגלו סכסון- תל אביב, מעמידים לרשות כל אחד ואחת מכם, יכולת למצות בצורה האידיאלית ביותר את הליך משא המתן, וליהנות מכל הידע המקצועי של יועצי הנדל"ן שלנו, המלווים יחד איתכם את הליך ביצוע העסקה מראשיתה ועד לסיומה המוצלח. 

היצע החנויות הנמצאות במאגרי הנכסים שלנו, הינו מגוון ומרשים, והוא מאפשר לכם ליהנות מחנויות בכל גודל, לכל מטרה ובכל רחבי העיר. בין יתר החנויות העומדות למכירה באמצעותנו, תוכלו למצוא: חנויות בגדלים שונים במתחמי מסחר ומרכזי קניות ברחבי העיר, חנויות בגדלים שונים ברחובותיה הראשיים של תל אביב, חנויות הממוקמות בתוך מגדלי משרדים ומגדלי מגורים ועוד. 

במידה וגם אתם רוצים ליהנות ממאגר החנויות המוביל והאיכותי העומד לרשותנו בתל אביב, זה הזמן להכיר מקרוב את אחד מיועצי הנדל"ן מטעם החטיבה המסחרית של אנגלו סכסון- תל אביב. 

מעוניינים במידע נוסף?
צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם!