072-3922214   |   חטיבה מסחרית
select
select
Spin UpSpin Down

מבני תעשייה למכירה | החטיבה המסחרית של אנגלו סכסון

מבני תעשייה למכירה


מחפשים אחר שטחי תעשייה לצרכי הקמת אולם תצוגה? רוצים ליהנות ממאגר מבני התעשייה המקיף והגדול ביותר באזור גוש דן? מעוניינים להעמיד למכירה מבני תעשייה הנמצאים בבעלותכם? זה הזמן להכיר מקרוב את מכלול השירותים המקצועיים המוצעים לכם על ידי החטיבה המסחרית של אנגלו סכסון- תל אביב, המתמחה בין היתר באיתור מבני תעשייה למכירה, או לחילופין, בשיווק מבני תעשייה למכירה והשכרה כאחד. 

אנחנו בחטיבה המסחרית של אנגלו סכסון- תל אביב, מתמקדים ביצירת מאגר מבני תעשייה למכירה בכל רחבי גוש דן, לרבות, אזורי תעשייה ומסחר בתל אביב, רמת גן, בני ברק, פתח תקווה, ראש העין והסביבה. מאגר מבני התעשייה העומד לרשותנו, הינו מאגר מקיף ואיכותי הכולל מגוון נרחב של מבני תעשייה, שבחלקם כוללים מבנים תעשייתיים עצמאיים, ובחלקם כוללים מבנים תעשייתיים הממוקמים בתוך מבנים מתועשים. 

המאגר המקיף והאיכותי שלנו, כולל מבנים בגדלים שונים, החל משטחי תעשייה של 300-400 מ"ר ועד למבנים בסדר גודל של 6,000 מ"ר ואף יותר, והכול בהתאמה אישית לצרכי הלקוח. אנחנו בחטיבה המסחרית של אנגלו סכסון – תל אביב, מעמידים לרשות כל אחד ואחת מכם, מערך שירות מקצועי המיועד בין היתר לאתר עבורכם את מבנה התעשייה ההולם את הצרכים העסקיים והמסחריים שלכם, לרבות, גישה לצירי תנועה, מערכות כיבוי אש , רישיון להפעלת עסק וכדומה. 

יועצי הנדל"ן של החטיבה המסחרית שלנו, ילמדו להכיר מקרוב את כל הצרכים והדרישות שלכם, ורק לאחר הבנת הצורך במלואו, אנחנו נעשה הכול על מנת להעמיד לרשותך פתרון מסחרי ותעשייתי שיוביל אותך להצלחה הרצויה. בנוסף, אנחנו בחטיבה המסחרית של אנגלו סכסון- תל אביב, מאפשרים לבעלי נכסים ומבנים תעשייתיים, להיעזר בשירותי השיווק והמכירה שלנו, ולמסור לנו באופן בלעדי את נושא מכירת המבנה התעשייתי. 

מבני תעשייה למכירה, כמו כל נכס מסחרי אחר, דורשים מגוון נרחב של מיומנויות מכירה, הן בצד המוכר והן בצד הרוכש. כמו כן, הליך המכירה חייב להיות מנוהל על ידי בעלי מקצוע המתמחים בענף הנדל"ן המסחרי. אנחנו בחטיבה המסחרית של אנגלו סכסון- תל אביב, מעמידים לרשותכם ידע רב תחומי בענף הנדל"ן, לרבות, ביצוע עסקאות מכירה ורכישה של נכסים ומבנים תעשייתיים. 

במקביל, אנו מעמידים לרשותכם מחלקות מקצועיות המלוות את כל ההיבטים הנדרשים להשלמת ביצוע עסקאות הנדל"ן המסחרי. בין המחלקות המקצועיות שלנו תמצאו: 

• מחלקת ייעוץ מקצועית הבוחנת כדאיות כלכלית בפרויקט כזה או אחר. המחלקה מעניקה לכם שירותי איתור נכסים, ביצוע סקרי שוק ובדיקות כלליות מקיפות ומקצועיות בהתאם לצרכים העסקיים שלכם. 
• מחלקת שיווק פרויקטים מקצועית בה פועלים אנשי המכירות הטובים ביותר בארץ. מחלקה זו מטפלת בכל היבטי השיווק והמכירה של פרויקטים נדל"ניים, הן ברמת נכסי נדל"ן מסחריים והן במסגרת מכירת פרויקטים למגורים. 

זה הזמן להכיר מקרוב את מכלול היתרונות המקצועיים המאוגדים תחת קורת גג אחת של החטיבה המסחרית באנגלו סכסון- תל אביב. 
מעוניינים במידע נוסף?
צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם!