072-3922214   |   חטיבה מסחרית
select
select
Spin UpSpin Down

מבני תעשייה להשכרה | החטיבה המסחרית של אנגלו סכסון

מבני תעשייה להשכרה


מחפשים אחר מבני תעשייה להשכרה? רוצים להעמיד להשכרה מבנה תעשייה הנמצא בבעלותכם? זה הזמן להכיר את מגוון השירותים המוצעים לכם על ידי החטיבה המסחרית של אנגלו סכסון, רשת הנדל"ן הגדולה והמובילה ביותר בישראל. אנגלו סכסון- תל אביב, מאפשרת לכל אחד ואחת מכם ליהנות ממגוון נרחב של פעילויות בתחומי הנדל"ן ושיווק נכסים ברחבי תל אביב. בין יתר ההתמחויות של החטיבה המסחרית באנגלו סכסון תמצאו היצע נרחב של מבני תעשייה להשכרה, המיועדים לכל מטרה תעשייתית ומסחרית. 

מגוון נרחב של שירותים במקום אחד! 

אצלנו, בחטיבה המסחרית של אנגלו סכסון- תל אביב, תוכלו ליהנות מהיצע נרחב של שירותים מצקועיים בענף הנדל"ן, והכול במקום אחד ותחת קורת גג אחת. בין יתר השירותים המוצעים על ידינו תמצאו:

• מאגר נרחב נכסים ומבנים תעשייתיים המותאמים באופן אישי לצרכי התעשייה והמסחר שלכם
• ייעוץ מקצועי וליווי אישי לאורך כל ביצוע עסקת ההשכרה 
• התנהלות מול השוכר/משכיר 
• ביצוע סקרי שוק ובדיקות כלליות מקיפות ומקצועיות בהתאם לצרכים העסקיים שלכם. 
• ניתוח פוטנציאל כלכלי ובדיקות כדאיות לצרכי השקעה. 

ועוד. 

אנחנו בחטיבה המסחרית של אנגלו סכסון- תל אביב, מתמחים באיתור נכסי נדל"ן למטרות מסחר שונות. במקביל לאיתור מבני תעשייה להשכרה, אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מאגר שלם ומקיף של משרדים להשכרה, חנויות להשכרה ונכסים מניבים אחרים המיועדים לצרכי השקעה ברחבי גוש דן. 

מכלול השירותים המקצועיים שלנו, נועדו להעניק לכל אחד ואחת מכם את "השקט הנפשי" הנדרש בשלבי איתור נכסים ומבנים תעשייתיים לצרכי השכרה. בנוסף, היכולות המקצועיות שלנו לצד הידע הרב תחומי שלנו בענפי הנדל"ן השונים, הם אלו המאפשרים לנו להבטיח לכל אחד ואחת מכם ביטחון מלא ושקט נפשי לאורך כל הדרך. 

השירותים המקצועיים שלנו מיועדים הן לבעלי עסקים ויזמים המנסים לאתר מבני תעשייה להשכרה שישרתו את המטרות העסקיות שלהם ברמה המקסימאלית ביותר, והן לבעלי מבנים תעשייתיים המעוניינים להעמיד אותם לצרכי השכרה למטרות השגת התשואה העדיפה ביותר עבור הנכס בבעלותם. 

מחלקת שיווק פרויקטים בלעדיים! 

כחברה מקצועית ומובילה בענף הנדל"ן הישראלי, אנחנו ב-אנגלו סכסון- החטיבה המסחרית, מעמידים לרשות יזמי נדל"ן מגוון נרחב של שירותים המיועדים לצרכי שיווק הפרויקטים השונים שלהם. במסגרת שירותי מחלקת שיווק פרויקטים בלעדיים, אנחנו באנגלו סכסון –תל אביב, מעמידים לרשות כל אחד ואחת מכם צוות יועצי נדל"ן מקצועי, מנוסה ומיומן, המתמחה בשיווק מבנים תעשייתים, הן לצרכי מכירה והן לצרכי השכרת המבנים. במהלך העבודה השוטפת, אנו עומדים בקשר רציף עם יועצי השיווק והמכירה מטעם היזם או הקבלן, ובמספר פעולות יצירתיות, אנו עושים הכול על מנת לקדם את הליך מכירת או השכרת המשרדים בפרויקט המיועד. 

בין אם אתם מחפשים אחר מבני תעשייה להשכרה, ובין אם אתם מעוניינים להעמיד להשכרה נכסים הנמצאים בבעלותכם, זה הזמן להכיר מקרוב את היכולות המקצועיות של החטיבה המסחרית של אנגלו סכסון- תל אביב. 
מעוניינים במידע נוסף?
צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם!